Menu
Alışveriş Sepeti

AHŞAP KAPAKLI DEFTER

AHŞAP KAPAKLI DEFTER
Yeni
AHŞAP KAPAKLI DEFTER
48,00 ₺
Vergiler Hariç: 48,00 ₺
  • Stok Durumu: Stokta Var
  • Model: A1-0104

Bu Ürünü Sevdiklerinize Önerebilirsiniz

AHŞAP KAPAKLI DEFTER

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

1-Kapakları ahşap malzemeden üretilmiştir.Üzerine Arapça besmele işlemesi yapılmıştır.

2-Defter En /Boy= 12 x  21 cm ebatındadır.

3-Defter üzerine  sayfaları çizgisizdir.

4-Sayfa Sayısı  =50 yapraktır.

5-Defter üzerine kişiye özel İsim söz ayet yazılır.

İşbu web Sitesinde ki  Ürünlerin fikir ve sanatsal görsel ürünlerimizin her türlü görüntü ve yazı içeren ve diğer fikri sinai mülkiyet hakları DESENLİO ‘a ait olarak her türlü görsel malzeme ürünlerin ve bilgilerin çoğaltılması, başka bir lisana çevrilmesi, saklanması veya işleme tutulması yazılı izne tabidir.

 Bu sebeple işbu sitede yer alan bilgiler yazılı izni olmadan hiçbir şekilde, çoğaltılamaz, yayınlanamaz, kopyalanamaz, sunulamaz ve aktarılamaz. Sitenin bütünü veya bir kısmı diğer bir web sitelerinde izinsiz olarak kullanılamaz.

Bu sebepten ürünlerin, görsellerin, eserlerin  size ait olduğunu  düşünüyorsanız, lütfen iletişime geçip bildirmenizi bekleriz. 

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Unlimited Blocks, Tabs or Accordions with any HTML content can be assigned to any individual product or to certain groups of products, like entire categories, brands, products with specific options, attributes, price range, etc. You can indicate any criteria via the advanced product assignment mechanism and only those products matching your criteria will display the modules.

Also, any module can be selectively activated per device (desktop/tablet/phone), customer login status and other criteria. Imagine the possibilities.