Menu
Alışveriş Sepeti

Hakkımızda

Desenlio.com 

 

1990 yılının başlarında kurumsal yapımızı yenileyerek Kervansaray Dağıtım ve Pazarlama adı altında faaliyetlerimize devam ettik. Sektörü ve teknolojiyi yakından takip ederek ürün portföyümüzü ve imalat ağımızı geliştirdik. Sektörde 29. yılını dolduran firmamız hızla büyümeye devam etmektedir. Kalite ve hizmette öncülük prensibi ile hareket eden firmamız kaliteli ürünler sunarak, satış öncesi ve sonrası hizmet ile müşteri memnuniyeti sağlamayı başardı.

 

Firmamız 2014 yılı itibari ile geniş araç filosuyla 52 şehirde toptan ve perakende olarak hizmetlerine devam etmektedir.

 

2018 yılında Desenlio Markası ile siz değerli müşterilerimize internet üzerinden hizmet vermeye başlamıştır. Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, onlara en doğru kanaldan en uygun çözüm ve değer önerilerini sunan, yaygın şube ağı ve alternatif dağıtım kanalları ile geniş ürün ve hizmet yelpazesini toplumun her kesimine en hızlı ve en etkin şekilde ulaştıran, etik değerlerinin ve sosyal sorumluluğunun bilincinde olarak dünya standartlarında sürdürülebilir karlılık ve verimlilikle faaliyet gösteren, müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir işletme olmaktır. Sanatsal çerçeve de ilk misyonuz müşteri memnuniyeti üzerine kurulmuştur.

 

Müşterilerimizi memnun etmek, bizden hizmet alan bizi tercih eden müşterilerimize karşı itibarlı ve onurlu duruşumuzu sürekli yenileyerek 3.nesillere de aktarabilmek maksadı ile iş hayatına devam ediyoruz. Türkiye’nin bir parçası olma bilincinde,sürekli üretmenin peşinde koşan,sonuç odaklı çalışma prensibiyle hareket eden,sektörünün önde gelen ve saygın kurumlarından birisi olmak için günden güne büyümekteyiz....