Menu
Alışveriş Sepeti

Kelebek Kanvas Tablo

Kelebek Kanvas Tablo
Kelebek Kanvas Tablo
Kelebek Kanvas Tablo
Kelebek Kanvas Tablo
Kelebek Kanvas Tablo
Kelebek Kanvas Tablo
-12 %
Kelebek Kanvas Tablo
Kelebek Kanvas Tablo
Kelebek Kanvas Tablo
Kelebek Kanvas Tablo
Kelebek Kanvas Tablo
Kelebek Kanvas Tablo
Kelebek Kanvas Tablo
229,90 ₺
259,85 ₺
Vergiler Hariç: 229,90 ₺
  • Stok Durumu: Stokta Var
  • Model: HYK107
  • Weight: 1.00kg

Mevcut Seçenekler:

Bu Ürünü Sevdiklerinize Önerebilirsiniz

  • Hayvan Severler İçin
    Birbirinden güzel hayvan görselleri ile oluşan hayvanlı kanvas tablolar ile kıymetli dostlarımız sayesinde dekorasyonunuza tatlı dokunuşlar yapabilirsiniz.

İşbu web Sitesinde ki  Ürünlerin fikir ve sanatsal görsel ürünlerimizin her türlü görüntü ve yazı içeren ve diğer fikri sinai mülkiyet hakları DESENLİO ‘a ait olarak her türlü görsel malzeme ürünlerin ve bilgilerin çoğaltılması, başka bir lisana çevrilmesi, saklanması veya işleme tutulması yazılı izne tabidir.

 Bu sebeple işbu sitede yer alan bilgiler yazılı izni olmadan hiçbir şekilde, çoğaltılamaz, yayınlanamaz, kopyalanamaz, sunulamaz ve aktarılamaz. Sitenin bütünü veya bir kısmı diğer bir web sitelerinde izinsiz olarak kullanılamaz.

Bu sebepten ürünlerin, görsellerin, eserlerin  size ait olduğunu  düşünüyorsanız, lütfen iletişime geçip bildirmenizi bekleriz. 

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Unlimited Blocks, Tabs or Accordions with any HTML content can be assigned to any individual product or to certain groups of products, like entire categories, brands, products with specific options, attributes, price range, etc. You can indicate any criteria via the advanced product assignment mechanism and only those products matching your criteria will display the modules.

Also, any module can be selectively activated per device (desktop/tablet/phone), customer login status and other criteria. Imagine the possibilities. 

Kanvas Tablo Özellikleri
MontajTablolar, Askı Aparatları olmadan Çivi İle Direk Monte Edilebilir.
Şase KalınlığıKanvas Tablolar Standart Olarak 3 Cm Kenar Kalınlıkta Şase İle Üretilir. Mini Kanvaslar 2 Cm Kenar Kalınlıkta Şase İle Üretilir.
Ahşap Şase ÖzelliğiKullanılan Ahşap Şase Özel Fırınlanmış Olduğu İçin Esneme Ve Yamulma Yapmamaktadır,
Tuval Kanvas ÖzelliğiKanvas Tuval Kumaş Üzerine Yüksek Çözünürlüklü Görsel Kullanılarak Hazırlanmıştır.
Baskı TeknolojisiHp Teknolojisi, Tabloların Solmama ve Bilgisayar Ekranında Göründüğü Gibi Basılmasına İmkan Verir. Sağlığa Zararlı Bileşenler İçermemektedir.
Yansıma TekniğiTablolardaki Görsel Kenarlara Yansıma Tekniği Devam Etmektedir. Bu Sebepten Tablo Üzerindeki Görselden Kayıp Olmaz.
Dayanıklılık ÖzelliğiÜretim Sonrası Özel Teknik Verniği Kullanılarak Tablonun Uzun Süreli Dayanaklılığını Artırılmaktadır.
Temizlenebilir ÖzelliğiKuru Bez ve Hafif Toz Tüy Alıcı Malzemeler İle Rahatlıkla Temizlenebilir, Dolayısı İle İlk Günkü Gibi Uzun Yıllar Kullanılabilir.
Üretim Özelliği%100 Menşeili Yerli Üretimdir.
Teslimat ŞekliÜrünlerimiz 1-5 iş günü içerisinde hazırlanarak gönderim sağlanmaktadır.