Menu
Alışveriş Sepeti

Kargo - Teslimat

Kanvas Tablo Siparişleriniz 1-2 iş günü içinde , Yastık Kılıfları 5-7 Gün, Diğer Dekoratif Ürünler 6-7 gün içerisinde özenle hazırlanarak kargo yetkililerine teslim edilirler. (*Resmi günler, hafta sonları ve Cuma 16:00'dan sonra gelen siparişler ilk iş günü işleme alınırlar. **Kampanya dönemleri yaşanan yoğunluktan dolayı bu süre uzayabilmektedir.)

Kargolarınız Yurtiçi Kargo güvencesi ile hafta içi günlerde İstanbul içi 1-2 iş günü, İstanbul dışı 2-4 iş günü içerisinde sizlere ulaştırılmaktadır. (İlgili süreler mücbir sebeplere ve uzak noktalara göre değişiklik gösterebilir.)

Siparişiniz yola çıktığı an tarafınıza içinde kargo takip bilgisinin ve kargo teslimat tarihinin olduğu bir sms ve mail bilgilendirmesi yapılacaktır.

100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA!

 

İade Kargo

Yurtiçi Kargo’ya 444 99 99  telefon numaralarından ulaşarak iade kargonuz için kurye talebinde bulunabilirsiniz. Ayrıca paketin adresinizden alınacağı tarihi ve saati de belirtebilirsiniz. Tarafınıza gönderilecek kargo yetkilisine Desenlio’nun ücretsiz gönderi kodunu belirtmeniz yeterlidir. (DESENLİO.COM İADE GÖNDERİ KODU:   )

Online Depo İade Adresi

KERVANSARAY SANATSAL ÇERÇEVE VE TABLO

Sille Ak Mahallesi Korcan Sk. No:1A Selçuklu/KONYA

0850 346 37 65 & [email protected]